Voucher

Kurs wspinaczkowy - Voucher

Kursy wspinaczki skalnej to doskonały i sprawdzony pomysł na prezent dla aktywnych osób, które uprawiają wspinaczkę lub chciałyby zacząć.

Jak zamówić voucher wspinaczkowy?

  • Wybierz rodzaj bonu podarunkowego - voucher na kwotę lub szkolenie
  • Zaznacz opcję w jakiej formie chcesz otrzymać voucher - elektronicznie lub w wersji wydrukowanej
  • Wypełnij formularz podając dane osoby obdarowanej oraz adres wysyłki, jeżeli została wybrana opcja Vouchera wydrukowanego
  • W dni robocze, w przeciągu 24h otrzymasz informację zwrotną z potwierdzeniem oraz danymi do przelewu
  • Ważne - voucher ważny jest przez rok od momentu zakupu
  • W razie pytań proszę o kontakt waldek@trecime.pl

Masz mało czasu?

Voucher na kurs wspinaczkowy

Nasze kursy wspinaczkowe na które można kupić bon podarunkowy.
Kurs wspinaczkowy Voucher

Voucher "S"

Voucher

250 zł

Bon podarunkowy o wartości 250 zł do wykorzystania na dowolne szkolenie organizowane przez naszą szkołę wspinania.

Kurs wspinaczki Voucher

Voucher "M"

Voucher

500 zł

Bon podarunkowy o wartości 500 zł do wykorzystania na dowolne szkolenie organizowane przez naszą szkołę wspinania.

Kurs wspinania Voucher

Voucher "L"

Voucher

800 zł

Bon podarunkowy o wartości 800 zł do wykorzystania na dowolne szkolenie organizowane przez naszą szkołę wspinania.

Kurs wspinaczki skalnej voucher

Podstawowy kurs wspinaczki
PZA

Voucher

1000 - 1200 zł

Podstawowy kurs wspinaczki skalnej dla osób początkujących. 3 dniowe szkolenie w Dolinkach Podkrakowskich. Duży wybór terminów w ciągu tygodnia lub w weekendy.

Więcej o kursie
Kurs skałkowy voucher

Kurs skałkowy pełny
PZA

Voucher

1750 - 1900 zł

Kurs skałkowy dla osób, które samodzielnie wspinają się na ściankach wspinaczkowych. 6 dni intensywnego szkolenia w Dolinkach Podkrakowskich lub Sokolikach.

Więcej o kursie
Kurs skalkowy voucher

Kurs wspinania na własnej asekuracji - PZA

Voucher

1350 - 1500 zł

Szkolenie uzupełniające dla osób samodzielnie wspinających się w skałkach lub które ukończyły "Podstawowym Kursie Wspinaczki".

Więcej o kursie
Kurs wspinaczkowy bon podarunkowy

Kurs wspinaczki skalnej wielowyciągowej - PZA

Voucher

1400 zł

Szkolenie uzupełniające dla osób samodzielie wspinających się na ścinkach wspinaczkowych lub skałkach. 4 dniowy kurs w Dolinkach Podkrakowskich.

Więcej o kursie
Kurs wspinaczki bon podarunkowy

Kurs wspinaczki na ściance wspinaczkowej

Voucher

250 zł

2 godzinne szkolenie na ściance z instruktorem wspinania. Nauka podstaw bezpiecznego wspinania i asekuracji na ściankach wspinaczkowych.

Więcej o kursie
Kurs skałkowy bon podarunkowy

Dzień z instruktorem wspinaczki skalnej PZA

Voucher

800 zł

Zajęcia indywidualne z instruktorem wspinaczki skalnej PZA. Zajęcia mogą mieć również formę wspinania partnerskiego na Jurze.

Więcej o zajęciach

Opinie Kursantów

Jestem po 6 dniowym kursie , informacje przekazywane w treściwy i przystępny sposób. Od Waldka czuć wielką pasje do wspinaczki którą zdecydowanie mnie zaraził, jego opowieści umilają czas i rozładowują napięcie przy okazji przybliżając nam trochę świat wspinaczkowy. Zdecydowanie polecam!

Paweł Tuszyński

Bardzo polecam! Kursy bardzo profesjonalne, masa wiedzy i praktyki. A Waldek to prawdziwy pasjonat! Także jeśli jeszcze nie kochacie wspinaczki to zarazicie się od niego ;)

Karolina Ziółkowska

Polecam szkołę wspinania TreCime i pełny kurs wspinaczkowy u Waldka - instruktora PZA. Na kursie nauczyłem się wspinania z prowadzeniem na drogach sportowych oraz wspinania wielowyciągowego. Wspinanie tradowe z zakładaniem własnej asekuracji było chyba najciekawszym punktem programu. Do tego auto-ratownictwo, budowanie stanowisk wspinaczkowych, zjazdy na linie oraz wiele innych technik wspinaczkowych niezbędnych w skałach i górach. Po pełnym kursie wspinaczkowym można otrzymać skierowanie na kurs taternicki.

Artur i

Profesjonale podejście do kursantów, praktyczne prowadzenie szkolenia, świetne tłumaczenie jak prawidłowo wykorzystywać zasady i umiejętności - na skale, cierpliwość instruktora, odpowiednie wsparcie - jestem zadowolona i w planach kolejne spotkania (PS. moim zamiarem było lepiej zrozumieć skałę, linę, bezpieczeństwo i odpowiedzialność za drugiego człowieka. I to się udało). Dziękuję Waldku i do zobaczenia.

Agnieszka Adamczyk

Waldek jest mistrzostwo świata. Ogrom wiedzy i merytoryka na najwyższym poziomie. Dawkowanie teorii do praktyki tworzy mega spójny obraz całego kursu. Po kursie można liczyć zawsze na rade i dodatkowe materiały uzupełniające (czy tez rozwijające). Szczerze polecam! Jeśli się szkolić to tylko u aktywnych wspinaczy jak ma to miejsce w TreCime

Maksymalina Guzik

Zdecydowanie polecam! Super atmosfera, dużo bardzo klarownie przekazanych informacji i mnóstwo opowieści na około pozwalających lepiej zrozumieć ducha wspinaczki jako sportu i sposobu życia.

Wojciech Oleksiak

Byłem na 6-dniowym kursie i jestem bardzo zadowolony. Instruktor posiada ogromną wiedzą na temat wspinania i chętnie się nią dzieli. Kurs jest świetnie zaplanowany i ustrukturyzowany. Zdecydowanie polecam!

Sebastian Kucharzyk

Świetna atmosfera, profesjonalizm i cierpliwość w wykonaniu Instruktora Waldka, polecam Szkołę Wspinania TreCime, dla każdego kto chciałby zacząć przygodę z liną, jak i dla tych którzy mieli już styczność ze skałą, a pragnął usystematyzować swoją wiedzę. Dzięki Waldi!

Stanisław Chruściel

Szkołę znalazłam przypadkowo, ale okazała się strzałem w dziesiątkę - masa wiedzy i praktyki, a jednocześnie dobra zabawa w świetnym towarzystwie. Waldek ma ogromne pokłady cierpliwości i dużo pasji, a przy tym jest po prostu fajnym człowiekiem. Stanowiska będą Wam się śniły po nocach, ale 100% warto! :-D

Magdalena Wójtowicz

Polecam z całego serca! Instruktor z rewelacyjnym podejściem do kursantów i dużą wiedzą. Dzięki za milo spędzone dni na wspinaczce. Do zobaczenia w skałach i na kolejnym etapie kursu. Pozdrawiam.

Agnieszka Góralska

Uczestniczyłam w pełnym kursie wspinaczki skalnej, w ciągu 6 dni dni Waldek zrobił ze mnie komandosa :) polecam z całego serca, najlepszy instruktor na świecie, wspaniała przygoda i mnóstwo praktycznej wiedzy

Aleksadra Jagieła

Bardzo dobry kurs - super atmosfera, mega wiedza!

Rafał Rudnicki

Bardzo duże doświadczenie, profesjonalizm oraz kontaktowość i cierpliwość instruktora Waldka. Wiele można się nauczyć. Jak najbardziej polecam każdemu, kto myśli o spróbowaniu wspinaczki w skale ;)

Michał Chrzaniuk

Instruktor na najwyższym poziomie. Z nieugiętą cierpliwością przeprowadzi was przez obszerny materiał. Wszystko jasno wytłumaczone i przećwiczone. Duża elastyczność i dostosowanie planu do warunków/uczestników. Dla mnie petarda.

Jack M

Niesamowite pokłady cierpliwości, zwracanie uwagi na szczegóły oraz otwartość na drugiego człowieka - to wszystko powodowało, że każdy dzień kursu z Waldkiem był świetnym doświadczeniem. Aż żal było wyjeżdżać. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Marta Małecka