Turystyka zimowa

Szkolenia zimowe prowadzi Mikołaj Bielański Ski & Climb, Instruktor Narciarstwa Wysokogórskiego PZA, Instruktor Narciarstwa SITN PZN, Ratownik TOPR, Instruktor Wspinaczki Skalnej PZA

Slider 1
Image

Mikołaj Bielański "Ski&climb" - szkolenia górskie

Kurs turystyki zimowej - podstawowy

Kurs turystyki zimowej - podstawowy

Czy zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób bezpiecznie poruszać się w górach w warunkach zimowych? Chodzisz po górach latem i chcesz zacząć zimą, ale boisz się lawin? Chcesz nauczyć się prawidłowo używać raków i czekana czy też umieć zatrzymywać się po upadku? A może po prostu zależy ci na tym, żeby przeżyć fajną przygodę i znaleźć ludzi, z którymi będziesz się umawiać na wspólne górskie wycieczki? Zapraszam Cię na czterodniowy kurs turystyki zimowej w Tatrach!

Kurs turystyki zimowej - zaawansowany

Kurs turystyki zimowej - zaawansowany

Masz już pewne doświadczenia zimowe? Jesteś po kursie Turystyki Zimowej albo Lawinowym? Chcesz nauczyć się posługiwania liną w terenie turystycznym, podnieść swoje umiejętności operowania czekanem i rakami w terenie wysokogórskim? Na kursie zaawansowanym będziemy rozwijać znane Ci już techniki ale także pójdziemy o krok dalej… Zapraszam na trzy intensywne dni w zimowych warunkach tatrzańskich!


Kurs turystyki zimowej na zamówienie

Kursy na zamówienie. Alpinie winter trekking courses in Tatra Mountains

Oferujemy szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb. Potrzebujesz indywidualnego doszkolenia lawinowego? Chcesz dostosować termin i miejsce do swoich preferencji? Wybierasz się ze znajomymi w wyższe góry i chcesz poćwiczyć ratownictwo lodowcowe albo lotną asekurację? All winter alpine courses in English: avavlanche rescue, ice axe and crampons techniques, glacier rescue, planning and navigation and many more..