Kursy skiturowe i narciarstwa wysokogórskiego

Szkolenia zimowe prowadzi Mikołaj Bielański Ski & Climb, Instruktor Narciarstwa Wysokogórskiego PZA, Instruktor Narciarstwa SITN PZN, Ratownik TOPR, Instruktor Wspinaczki Skalnej PZA

Slider 1
Image

Mikołaj Bielański "Ski&climb" - szkolenia górskie

Kurs skiturowy

Kurs skiturowy

Potrafisz jeździć na nartach ale chcesz spróbować wyjść ‘poza trasę”?. Nie wiesz jak zakładać „foki” i podchodzić zakosami? Chciałbyś bezpiecznie planować swoje wycieczki narciarskie uwzględniając trudność terenu, pogodę i zagrożenie lawinowe? Kurs skiturowy przygotowuje do samodzielnej działalności skiturowej poza przygotowanymi trasami w terenie o charakterze wysokogórskim, zagrożonym lawinami. Na kursie dowiesz się jak skręcać w głębokim śniegu a jak w stromych żlebach. Zapraszam w Tatry na trzy dni intensywnego szkolenia!

Kurs narciarstwa wysokogórskiego

Kurs narciarstwa wysokogórskiego

Jesteś dobrym narciarzem i masz pewne doświadczenie na skiturach ale chcesz spróbować jak smakuje prawdziwy skialpinizm? Kurs skiturowy zaawansowany czyli kurs narciarstwa wysokogórskiego jest przeznaczony dla osób, które posiadają już podstawowe doświadczenie skiturowe. Kurs przygotowuje do samodzielnej działalności w trudnym technicznie terenie wysokogórskim, gdzie umiejętność użycia liny może być niezbędna. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak bezpiecznie pokonywać trudniejszy teren czy stromsze żleby to ten kurs jest dla Ciebie! Zapraszam w Tatry na cztery dni intensywnego szkolenia w terenie wysokogórskim!

Kurs skiturowy na zamówienie

SKI TOURING, SKI MOUNTAINEERING COURSES IN POLISH TATRA MOUNTAINS

If you want to try to go off the beaten track on skis, you are welcome to take part in one of our English speaking courses of Ski touring. During the three days course in Polish Tatras I will teach you how use the ski touring equipment, how to plan your ski tour and avoid the avalanche risks. Also I will show you some off-piste downhill techniques. The course program is planned in accordance with the requirements Polish Alpine Federation and our Instructors hold a valid license of Polish Alpine Federation (supervised by Polish Ministry of Sport) and Tatra National Park.